Nacházíte se zde : www.Joga.cz > Žďár nad Sázavou


Přednášky Svámího Mahéšvaránandy můžete sledovat na internetové televizi swamiji.tv. Najdete zde stálý program a vysílaci časy přímých přenosů.


Maháprabhudžího Zlaté učení


Dopustíš-li, aby se v tobě uhnízdily špatné návyky, těžko se jich zbavíš. Zlozvyk je schopen zničit člověku život. Nechceš-li přijít o zdraví, o rodinu a o přátele, vyhýbej se toxikománii-tabáku, alkoholu a drogám. Pěstuj si zvyky, které ti usnadní smysluplný život.


E-mailový Zpravodaj
Přihlásit se k odběru

Žďár nad Sázavou

Sdružení JDŽ Žďár nad Sázavou

Sdružení JDŽ organizuje kurzy jógy pro širokou veřejnost ve Žďáře nad Sázavou, které navštěvuje přes 450 cvičenců. Jsou to kurzy proti bolestem zad a kloubů, pro začátečníky, pokročilé a cvičení pro děti. Satsangy se konají každý pátek v 18:45 v Jógacentru (Husova 376/9, ZR).

Z historie

Sdružení JDŽ bylo založeno v roce 2003. JDŽ se tu ale cvičila už od roku 1993, kdy probíhala cvičení pro děti a dospělé v tělocvičnách základních škol. Pak se cvičební aktivity přesunuly pod Dům dětí. V roce 2007 jsme otevřeli Jógacentrum v budově České pojišťovny, kde probíhala cvičení do června 2011. V současnosti probíhají všechna cvičení v Jógacentru, na ulici Husova 376/9 (pod hl.poštu), Žďár nad Sázavou.

Kontakt

Mgr. Ilona Šerejchová
telefon: 724 279 158
e-mail: zdar(zavináč)joga.cz

Místo, kde probíhají kurzy JDŽ

Jógacentrum
Husova 376/9
Žďár nad Sázavou 1Jogacentrum po rekonstrukci

Kurzy jógy

Novinky